30 Ağustos 2016 Salı

Kirgızstandan ucuz telefon samsung galaxy s5

Merhaba arkadaşlar ucuz orjinal akıllı telefon arayanlar buraya.samsung galaxy s5 340.dolar orjinal beyaz siyah mavi renklerde pakette acılmamış istanbul teslimi cihazın kayıtı alıcıya ayittir.telefonu hakkında daha detayl incelemek istersen okumaya devam et ayrıca sitemin canlı chat, dan yazarsanız anında geri dönüş yapılacaktır lütfen cidi olanlar arasınlar

Açıklama Samsung Galaxy S5 SM-G900F 16Gb Beyaz

Yüksek hızda AF

Tüm eğlence - Her zaman çerçeve içinde

Sayesinde ultra hızlı (sadece 0.3 saniye!) Odaklanarak, Samsung GALAXY S5 kamera her an harekete hazır.Çekim hareketli nesneler henüz çok kolay ve ekonomik olmamıştı: anı yakalamak ve dinamik çerçevenin herhangi kaçırmayın!

HDR (genişletilmiş parlaklık aralığı)

zor koşullar altında dahi mükemmel sonuçlar

Fotoğraf ve video şimdi bile ışık ve gölgeler karşı çıkarılabilir - HDR fonksiyonu herhangi bir eksiklik aydınlatma düzeltmek için yardımcı olur. Nihai sonuç, doğrudan çekim sırasında gerçek zamanlı olarak kullanılabilir önizlemesini!

Kalbinin hissetmek

Nabız

Kişisel Eğitmen

Samsung GALAXY S5 - "on the fly" kelimenin tam anlamıyla kalp hızını ölçen bir dahili kalp atış hızı monitörü ile ilk telefon. İstediğiniz zaman ve egzersiz ayarlamak için uygun yoluyla durumunuzu izleyebilirsiniz.
smartphone arka kapağında paletzkiana sensörü yapmak için yeterli kalp hızını ölçmek için

HIZLI VERİ YÜKLEME

LTE ve Wi-Fi artık aynı anda çalışabilir

Teknoloji Fast yükleme Internet üzerinde maksimum hız için Wi-Fi ve LTE bağlantılarının kullanımını sağlar. veri iletimi bu hız artışı sayesinde% 90 kadar olabilir!
Bağlantı hızı ekran gösterilir bir gösterimidir. Sonuçta, seçilen tarife bağlantısı ve diğer dış etkenlere kalitesini bağlıdır.irtibat:whatsap:+905318849295
Kırgızistan tel:+9960558776943, e-post: malemdar1@gmail.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder