20 Aralık 2016 Salı

İnternette ayakabı satışlarım başlamıştır

Erkek kışlık bot,Kadın spor ayakkabı,
Merhaba degerli arkadaşlar başlıkdan,da anlaşılacagı üzere internetten ayakkabı satışları başlamıştır degerli dostlar ayakkabılar oldukca iyi ayakkabılar ayakkabılarımızın özeliklerinden biraz bahsetmek istiyorum
KAUÇUK.Ayakkabıların tabanında sürtünmeye karşı kullanılan dayanıklı sert yerlerde çok rahat etmesini saglayan taban hammedisidir.
PHYLON Ayakların hareketine çok iyi uyum saglayabilen 
darbelere karşı koruyucu darbeleri minimum düzeye indiren zemin malzemeleri kullanılmıidır.devamını oku
DARBE DAGITICI.Sporcunun gücünü en yüksek seviyeye çıkaran darbelerin eşit düzeyde dagıtılmasını saglayan,taban teknolojisidir.
LES İNSOLE.Vücut agırlıgını eşit düzeyde dagılması saglamak.
ayakkabı içinde nemi teri en az düzeye indirgiyebilmek için 
özel olarak işlenip üretilen iç ayakkabı malzeme teknolojisidir
LESCON MİCROFİBER.
Hem ayak saglıgını desdekleyen esneklik yumuşaklık artı saglamlık hemde görünüş estetigi saglayan her türlü zeminde kullanılan cok çeşitli renkli sunnı deri malzemelerden hazırlanmıştır.
ANORAK.Ayak saglıgı için gerkli detayları göz önüne alınarak,ayakkabıda hem görsel hemde işlevsel esnek ve rahatlık oluşturması öngerilerek üretilen ayakkabı saya malzemlerinden yapılmıştır.evet degerli dostlar ayakkabımızın özeliklerinden bahsetim birazda ayakkabıların türlerinden bahsedeyim,erkek trekking ayakkabı kışlık erkek botları kadın spor ve yürüyüş ayakkabıları kışlık çocuk ayakkabıları ve çocuk spor ayakkabı türlerinde oluşmaktadır.ürünleri görmek istesen siteye burdan tıklaHiç yorum yok:

Yorum Gönder