Dijital Ürünler

 Youtube hakkında bilginizin olmaması engel değildir.(19.03.2015)

Ben youtube hesabı açamam, benim hiç bir bilgim yok, video hazırlayamam, video nasıl yüklenir hiç bir bilgim yok, video yüklerken seo nasıl yapılır bilmem, ben nasıl yaparım? diye düşünmeyin...


Ben youtube hesabı açamam, benim hiç bir bilgim yok, video hazırlayamam, video nasıl yüklenir hiç bir bilgim yok, video yüklerken seo nasıl yapılır bilmem, ben nasıl yaparım? diye düşünmeyin...
Bilgisayar kullanmasını biliyorsanız eğer bu işin % 30u başlamış olarak kabul ediyorum...
Günde 2 SAAT çalışarak çift kazanç yöntemi ile iki farklı yoldan kazanç elde etme tekniğini sizlere videolu olarak anlattım. Bu sayede izleyerek öğrenmeniz artık çok kolay!..
Youtube dünyaca ünlü video izleme sitelerinin başında gelmektedir, ayrıca video arama motoru diyebiliriz. Bir çoğumuz film, dizi, eğlen, komedi, haber ve buna benzer bir çok videoları izlemek için kullanmaktayız.
Ancak bu platformu video izlemek için değil de para kazanmak için kullanmak istemez misiniz...
Youtube günde 3 milyar izlenme ve günde milyonlarca video yüklenen bir platform.
Ayrıca dünya devi google bünyesinde çalışmaktadır.
Yüklediğiniz videolar anında saniyeler içinde indexlenme özelliğine sahiptir...
Youtube Kazanç Eğitim Seti İçeriğinde Neler Var?

1-Youtube Kanalımızı Açmadan Önce Nasıl Bir Yol Çizmeliyiz?..
2-Youtube İle Kazanç Yolları Arttırma Tekniği...
3-Youtube Kategori Seçimi Nasıl Yapılmalı?..
4-Youtube Para Kazanma Ayarları Nasıl Yapılır?..
5-Video yüklerken Başlık Seçimi Nasıl Olmalı?..
6-Video Yüklerken Açıklama ve Etiket Kısmını Nasıl Yapmalıyız?..
7-Video İzlenme Sayısını Arttırma Yöntemleri...
8-Niche Kelime Nedir ve Vidolar İçin Ne İşe Yarar?..
9-Youtube Kanalımıza Abone Sayısı Arttırma Yöntemleri Nelerdir?..
10-Video Pingleme Nasıl Yapılır?
ürün sayfasına buradan git

Hazır Web Sitesi ile web sitesi olmayan kalmayacak(27.08.2012)


Bilgisayar kullanmayı bilen herkes hazır site sihirbazı sayesinde dakikalar içerisinde web tasarımı yapabilir, word programında çalışır gibi sayfa içeriklerini düzenleyebilir ve çok kolay bir şekilde site içi arama motoru optimizasyonu yapabilir.


Hazır site sihirbazında öne çıkan özellikler
  • Hazır site sihirbazı herhangi bir kodlama bilgisi gerektirmeden word programında çalışır gibi web sitesi yapmanızı sağlar. Bir web sitesi temelde HTML, PHP, ASP gibi kodlardan oluşur ve hosting denilen bir sunucu içerisinde yayınlanır. Siz office programlarından alışık olduğunuz şekilde kopyala-yapıştır tekniği ile  resim ve yazıları web sayfalarınıza eklerken hazır site sihirbazı arka planda gerekli kodları hazırlar. HTML bilgisi olanlar isterse bu kodları düzenleyebilir ve içerisine başka kodlar ekleyebilir.
  • Hazır site sihirbazı oldukça esnektir ve kullanıcıya istediği her şeyi yapabilme imkanı verir. Hazır sitede binlerce şablon seçeneği vardır ancak şablonlarda sınır yoktur. Çünkü mevcut şablonları değiştirebileceğiniz gibi sıfırdan kendi şablonunuzu da çok kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz.
  • Hazır web sitesi hosting paketlerinde birden fazla site yapma imkanı vardır. İsterseniz hazır site ile firma tanıtım veya affiliate marketing sitenizi yaparken alt domain ile veya farklı alan adı ile wordpress ile blog, SMF ile forum veya PrestaShop ile eticaret sitesi yada istediğiniz site yazılımıya farklı farklı siteler kurabilirsiniz.ürün sitesine buradan git 

SATIŞ ORTAĞIMIZ OLUN, HEMEN PARA KAZANMAYA BAŞLAYIN


Sahip olduğunuz potansiyel blogunuzu, sitenizi, forumunuzu veya e-mail listenizi kullanarak GooMass satış ortaklığı programı ile 50 gibi yüksek oranlarda komisyon kazanabilirsiniz.


Tüm zamanların Türkçe en iyi satış ortaklığı programı ile %50 komisyon kazanın!


Değerli Satış Ortakları ve Girişimciler,
Bir müşteri portföyünüz mü var, ya da bir blog, haber sitesi, forum, e-zine, bültene mi sahip siniz? Bir reklam kampanyası mı yürütüyorsunuz? Satış ortaklığı programlarına mı dahilsiniz? Güncel bir e-mail listeniz mi var?
Sahip olduğunuz potansiyel blogunuzu, sitenizi, forumunuzu veya e-mail listenizi kullanarak GooMass satış ortaklığı programı ile %50 gibi yüksek oranlarda komisyon kazanabilirsiniz.
İster yeni bir satış ortağı olun, ister deneyimli bir kullanıcı ya da sadece internetten para kazanmak isteyen herhangi biri. GooMass satış ortaklığı programı www.Xticaret.com aracılığıyla sizlere yüksek kaliteli dijital ürünümüz olan eğitim setimizi online pazarlayarak yüksek oranda komisyon elde ederek para kazanmanızı sağlıyor.
Detaylı bilgi için ürün sayfasına git


Acnemax One Night(16.08.2013)

Acnemax One Night ın etkinlik testleri 6 profösör, 2 doçen ve 1 yardımcı doçentten oluşan etik kurulu nun onayı İle Türkiye nin En Büyük Üniversitesi tarafından yapılmıştır.    Acnemax One Night ın etkinlik testleri 6 profösör, 2 doçen ve 1 yardımcı doçentten oluşan etik kurulu nun onayı İle Türkiye nin En Büyük Üniversitesi tarafından yapılmış olup, gönüllülerin %83,3 ünde 12 saat içerisinde belirgin iyileşmeler saptanmıştır. Acnemax One Nightın sorunlu bölge üzerine çok az miktarda uygulanması etkisini göstermesi için yeterlidir.
    Daha ilk dakikada sürülen bölge üzerindeki reaksiyonu fark edecek, saatler sonra sivilcenizin sönüp iyileşme sürecine girdiğine şahit olacaksınız.
    Şayet sık sık sivilce problemi yaşayan ve uzun süre onlarla yaşamak zorunda kalan biriyseniz, daha ilk denemenizden itibaren bu eşsiz formülü yanınızdan ayırmak istemeyerek, çantanızın, valizinizin, kısaca hayatınızın bir parçası haline getireceksiniz.
    Bu mucizeden yararlanmak, sizi rahatsız eden sivilcelerinizden inanamayacağınız kadar kısa süre içerisinde kurtulmak için tek yapmanız gereken Acnemax One Nighta sahip olmak.ürünü incelemek icin burdan siteye git

Lesconun yeni kadın, erkek ve çocuk ayakkabı modelleri. 
Her zaman şık, rahat ve tarzına uygun. Lescon ayakkabı koleksiyonunu Lescon online mağaza ve tüm Lescon mağazalarında inceleyebilirsiniz.ürün sayfasını burdan gözat
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder