28 Kasım 2016 Pazartesi

Tekstil imalatcılarının kırgızistan kazakistanda ürünleri nasıl pazarlanır

Merhaba arkadaşlar başlıkdanda anlaşılacagı gibi, Tekstil imalatcılarının kırgızistan kazakistanda ürünleri nasıl pazarlanır.tekstil üreticilerinin bu pazarlarda ürünlerini nasıl ve ne şekilde pazarlıyacagınız  konusunda bilgiler sunacagım.
kırgızistanın ve orta asyanın enbüyük pazarı olan dordoy pazarından türkiyeden gelen bir kişi dükan acmak için pazarda kiralık dükkan araması gerekir,bu dükkanı kiralarken olsun resmi vergi levhası  burda patent diyorlar,ayrıca ticaretle ugraşdınız için calışma izni gibi işlemler yapılması için rusca veya kırgızca bilmek gerekiyor.

İşte tam bu noktada biz tüm bu işleri biz hal ediyoruz yalnız dükkan kirası ortak olmak şartıyla tekstil imalatcilarının ürünlerini günlük yüzbin kişini ceşitli ürün satın almak için ugradıgı pazarda tekstil ve ayakkabı ürünlerinizi pazarlıyoruz.

ürünlerini dükanımızada satışa sundugumuz pazarda ürün sahibleri ürünleri satıldıgı taktirde ürünlerinin bedelini alabilecek.Ha şunuda belirmek isterim bizimle çalışacak ticari girişimcilere her türlü güvence ve garanti verilecek. anlaşmaya varıldıgı taktirde dükanlarımız halkın kalabalık oldudugu cadde üzerinde olacak kira bedelleri 600 dolar ile 800 dolar civarında oluyor. ilgilenen arkadaşlar 
bana mail atsinlar
malemdar1@gmail.com
tel whatsap:+905318849295

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder