22 Kasım 2016 Salı

Tekstil ayakabı ürünleri Kırgızistan ve kazakistanda nasıl pazarlanır

Merhaba degerli arkadaşlar. kendimden kısaca bahsetmek istiyorum.bendeniz Mehmet Alemdar.yaklaşık 5 yıldan beri Kırgızistan ve Kazakistan pazarında tiçaret yapan bir kişiyim aslen Sakaryalıyım Kırgızistan ve Kazakistan pazrında tiçaretle ugraşmaktayım.

kırgızistanda dört  tane  dükanım var Bunların ikisinde kendi mallarımı satıyorum diger iki dükkanıma satacak tekstil giyim ayakkabı ürünleri pazrlamak istiyorum onun için bu  yazının  konusu türkiyedeki imalathanesinde ürünü olubta ürünümü nasıl pazarlayabilirim  diyenler için bir alternatif 
pazarlama imkanı sunuyorum.tekstil giyimi üzerine imalat yapan  tekstil giyim sektöründe  ürettigi ürünleri veya ayakkabı imalatcılarınında kırgızistan  ve Kazakistan pazarında pazarlamak isteyen  tekstil giyimayakkabı imalatcılarına bir öneri sunuyorum.

tekstil ürünlerinizi Kırgızistandaki orta asyanın en büyük pazarında  satışa  sunalım kırgızistanın en büyük pazarında hazır bize ayit dükkanlarımızda  ürünlerinizi karpayı karşılıgında pazarlayalım bu iş nasıl olacak der gibi dediginizi duyar gibiyim bu iş şöyle olacak şöyle detaylıca anlatayım. türküyedeki tekstil diken imalatcımız Kırgızistana gelecek malının  sergilenecegi yeri bakacak görecek düşünecek karar verecek  eger olumlu  bulur dükanı begenirse  belli bir komüsyon karşılıgında anlaşmaya göre mallarını türkiyeden kırgızistana kargo firmaları aracılıgıyla bizim adımıza gönderecek.

bizim tanıdıgımız gayet uygun fiyatlarda kargo işi yapan firmaları tanıyoruz.bizde mallarını buradan kırgızistandan teslim alıb dükanlarımızda pazarlıyacagız.yalnız ürünler satıldıgında ürün sahibi ürünlerinin anlaşılan fiyattan ödemeleri kendisine yapılacak.

 ürün sahibi dükkan kirası vermiyecek sadece tek yapması gereken tekstil giyimve ayakkabı ürünlerini türkiyeden kırgızistana kargoya daha önce anlaşdıgımız adrese kargolayacak ürenlerinin bizde pazarlanmasını isteyen imalatcılarımıza burdan sesleniyorum toptan ve parekende ürünlerinizin yurt dışında yani Kırgızistanda Özbekistanlıların Kazakistanlıların ve  Rusların geldigi bu pazar   200 miliyonluk bir pazarda pazarlamasını yapıyoruz  bizimle çalışmak isteyen tekstil ve ayakkabı imalatcılarımıza Kırgızistanda her türlü garantiyi veryoruz.
Kırgızistan tel.00996702844627
TürkiyeTel 05318849295

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder