22 Ekim 2016 Cumartesi

kışlık erkek bot alırken nelere dikkat edilmesi gerekir

Merhaba degerli arkadaşlar bu yazımda sizlerle bot almadan önce gözönünde bulundurmanız gerekem püf noktalardan bahsedecegim. peki nedir bu püf nokta şimdi sırasıyla bu bilgileri sizlerle paylaşmaya çalışacam
1 madde botu satın alırken botun hafif olması çünki bot kara çamura girdiginde karın verdigi ağırlıkla daha agırlaşabilir, onum için botun hafif olması lazım.
2 made arkadaşlar alacagınız kışlık bot normal giydiginiz numaradan 1 numara büyük olsun neden derseniz kışın kalın çorap giyeceginiz için bot ayagınıza yam oturacak. 
3 made kışlık bot alırken su geçirmez bot olmasına dikat etmemiz gerekir.bazı markalar su geçirmez garantisi veriyorlar. 
4 madde kışlık bot veya ayakkabı alırken deri olanını tercih etmek lazım çünkü deri ayagı rahat ve saglıklı tutar.kullanım açısından daha avantajlı olur. bir bilgi daha paylaşayım arkadaşlar.bilgi şöyle ayakabımızı nasıl zu geçirmez hale getirilir evet arkadaşlar bulundurmanız gereken bir mum birde sac kurutma makinası önce mum ile bez ayakkabınızı su gecirme ihtimali olan yerlerini mumla sürterek mumluyorsunuz daha sonra kurutma makinasıyla bir güzel kuruluyorsunuz ve artık ayakkabınız su geçirmez hale geliyor.umarım bu makalemde sizlere faydalı olmuşumdur.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder